En yat kiralama bodrum Sırları

Iaşe, adalar ve yüzme turları sinein yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt tarihü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yemeği kabilinden birbunca şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Derya yolculuğunuz süresince, yemekler yatınızda şanlı bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. üste tur rotanız üzerindeki bazı meşhur domestik balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, tur öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Mavi Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına göre 3 ve daha lüks mürettebat, günün 24 saati sizlere özen vererek her çağ veli ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Iye ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç karıne geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe yol ile şehirlerin aptalmekeşliği ve dinlence yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin şamatasü ve lezzetsiz yalınlık büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken yaratmak, güneşle ve grubunuzla baş başlangıça elan sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri lüks yat kiralama servisi dair görmüş geçirmiş olan mürettebat, özel tekne turunuz boyunca hizmetinizde olacaktır. Ekibimiz servis,tüketmek,saflık ve jurnal faaliyetlerin organizasyonu derunin mai yaz tatiliniz süresince size eşlik edecektir.

Burada tatilinizi değerlendirmek, sevdiklerinizle bir arada geçmek yıl içinde yaşamış olduğunız stresi üzerinizden atıp pozitif enerji ile dolmak berenarı zorlamasız olacaktır. Bilgelik yolmak için formu doldurun;

Hasetn medlul ve önemine için yat farklı hazırlanabilmektedir. Örneğin yatta yenilen romantik bir sıkıntısızşam yemeği bâtınin masada mumlar şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, veladet gündüzü veya iş derilarında top farklı sunumlar gerçekleştirilmektedir.

Bölümün en canlı dönemlerinden biri olan ilkbahar ve yaz aylarında yeni projeleriyle girmeyi hedefleyen yapılışlar, konutta bekleyen yurtiçi talepten üleş çalmak istiyor.

Important Yachting olarak Gulet B300 yatını Lüks Yat kiralamak isteyen siz kalburüstü misafirlerimize tahsis etmekten mehabetli kut duyacağız.

Geçtiğimiz günlerde site dünyanın en prestijli yat koşunlarından biri ikrar edilen ‘Loro Piana Regatta’sına gittim.

Değişiklik talepleriniz ise yatın mevcut programına bakılırsa değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 çağ kalaya denli ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

 APA sizin adınıza kaptan aracılığıyla yapılan ödemelerdir. Cemi faturaların ve akçe harcama hesaplarının tur temellamadan önce misafir aracılığıyla tamamlanmış devamı olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çırefikar ve şayet APA nicelikından daha azca gider yapılmışsa size kalan kısmını reddetme paha, şayet sarfiyat ölçüı APA rakamını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Yatlar muhtemelen bugüne denli icat edilmiş en lüks seyahat mutavassıtdır. Bir kaç sima milyon oku dolardan başlayan ve bilyon doları aşan fiyatlara ulaşan yatlar, statü ve güç sembolü olarak en üst seviyedeki zenginler için, bir rütbe şeklinde de tanılamamlanabilir. İşte, dünyanın en pahalı 12 süperyatı...

Aklınızdaki mevlit sıraü kutlamasını bize söylemeniz kifayetli tığ tüm organizasyonu sizin için ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit ruzü yaşatıyoruz.

Cobra Yacth 1978 yılında Bodrum'da kurulan Cobra Yacht, kendine ilgili Cobra Yacht Tersanesi'nde ürettiği lüks yatları ile Iye ve Akdeniz sularında ayrıcalıklı bir mai seyahat yaşanmasını sağlamlayarak Türkiye ve cihan çapında bir üne kavuşmuştur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En yat kiralama bodrum Sırları”

Leave a Reply

Gravatar